Kancelárske priestory

Kancelárske priestory

Priestory obchodno – administratívnej budovy OFFICE CENTRE MARTIN sú vybavené kancelárskymi priestormi ako pre malé, stredné, tak aj pre veľké obchodné spoločnosti. S cieľom komfortu a súkromia pre našich klientov ponúkame možnosť prepojenia kancelárií.

Klienti si môžu plne prispôsobovať podľa vlastného vkusu a komfortu priestory kancelárie, rozmiestnenie nábytku alebo tóny farieb použitých v kancelárií. Kancelárie sú dispozične umiestnené na 3 poschodiach plus prízemie. Kancelárie sú prepojené spoločným schodiskom a výťahom. Na prízemí sa nachádzajú 4 obchodné priestory. Každé poschodie ma 8 kancelárií vo výmere od 17 m2 až po 68 m2. Moderné sociálne zariadenie, ako je kuchynka vybavená spotrebičmi ako sú kávovár a mikrovlnná kúra. Je možné využívať WC, ktoré je na každom pochodí.

Kancelárie sú plne presvetlené a na žiadosť klienta môžu byť vybavené žalúziami alebo klimatizáciou. Budova je vybavená kamerovým systémom a bezpečnostnou službou. Pre klientov OFFICE CENTRA MARTIN sú vyhradené parkovacie miesta, priamo spojené s budovou.